EPGİS ve Aydem-Gediz Perakende İş Birliği / 11/12/2020

EPGİS ve Aydem-Gediz Perakende İş Birliği

EPGİS’den Akaryakıt İstasyonlarına Avantajlı Elektrik Fırsatı
 
Türkiye’nin önde gelen elektrik tedarik şirketleri Aydem ve Gediz Perakende ile Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) yurt çapında bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliği ile, EPGİS’e üye olma şartı aranmaksızın tüm ülke genelinde yer alan akaryakıt ve LPG  istasyonları fiyat artışlarından etkilenmeden, 12 ay sabit birim bedelli ve avantajlı fiyatlarla elektrik kullanabilecekler.
 
Elektrik tedarik şirketi olarak, Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de yaklaşık 5 milyon müşteriye elektrik tedariki sağlayan Aydem ve Gediz Perakende, EPGİS ile önemli bir iş birliğine imza attı. Duyurusu yapılan iş birliği uyarınca ülke genelinde yer alan tüm akaryakıt ve LPG istasyonlarının, ticarethane abone grubunda olan tüketim noktalarına özel 12 ay sabit birim bedelli avantajlı fiyatlarla elektrik iş birliğinden faydalanabilecekler.
 
İş birliğinden yararlanmak isteyen akaryakıt istasyonları, EPGİS’in genel merkezinin 0 (530) 223 90 35 nolu telefonu ile iletişime geçebilirler.


20/03/2024

YILLIK FAALİYET RAPORU BİLDİRİMİNE İLİŞKİN DUYURU

devamı
20/03/2024

ATIK BEYANININ 31 MART'A KADAR YAPILMASI GEREKİYOR

devamı
13/02/2024

BAKANLIK, BENZİN BUHARININ GERİ KAZANIMI İÇİN SÜRE UZATIMI YAPTI

devamı