EPGİS ve Aydem-Gediz Perakende İş Birliği / 11/12/2020

EPGİS ve Aydem-Gediz Perakende İş Birliği

EPGİS’den Akaryakıt İstasyonlarına Avantajlı Elektrik Fırsatı
 
Türkiye’nin önde gelen elektrik tedarik şirketleri Aydem ve Gediz Perakende ile Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) yurt çapında bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliği ile, EPGİS’e üye olma şartı aranmaksızın tüm ülke genelinde yer alan akaryakıt ve LPG  istasyonları fiyat artışlarından etkilenmeden, 12 ay sabit birim bedelli ve avantajlı fiyatlarla elektrik kullanabilecekler.
 
Elektrik tedarik şirketi olarak, Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de yaklaşık 5 milyon müşteriye elektrik tedariki sağlayan Aydem ve Gediz Perakende, EPGİS ile önemli bir iş birliğine imza attı. Duyurusu yapılan iş birliği uyarınca ülke genelinde yer alan tüm akaryakıt ve LPG istasyonlarının, ticarethane abone grubunda olan tüketim noktalarına özel 12 ay sabit birim bedelli avantajlı fiyatlarla elektrik iş birliğinden faydalanabilecekler.
 
İş birliğinden yararlanmak isteyen akaryakıt istasyonları, EPGİS’in genel merkezinin 0 (530) 223 90 35 nolu telefonu ile iletişime geçebilirler.


28/07/2022

Petrol ve LPG Piyasalarında Lisans Yönetmeliğinde Değişiklik

devamı
30/06/2022

Sendikamızın Sigorta Kefalet Senetlerine İlişkin Talebi, Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.

devamı
30/06/2022

Teminat Verme Süresi 1 Ağustos 2022 Tarihine Kadar Uzatıldı.

devamı